X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بیست

پاسخ سوالات ۱۱

سلام . اول از همه از همه کسایی که تو نظراشون به ما ابراز محبت میکنن ممنونم . بعد سراغ سوالهایی که دوستان پرسیدن میریم :

امیر - mmb میتونه یک سری افکتها رو به تصویر بده ولی نمیتونه با فرمت عکس اونهارو ذخیره کنه ( یعنی اصلا کار mmb این نیست !) برای اینجور کارها بهترین گذینه از نظر من فلشه . برای قرار دادن ایکن برنامه در tray ( کنار ساعت ) هم باید از پلاگین mmbtray استفاده کنید که میتونید از اینجا دانلودش کنید :

Download MMBTray Plugin

سریال ورژن ۴.۹.۶ هم ( با کمال تاسف برای خودم) اینجا نوشتم :

Name:
Free@User.ROM
Code:
1-275533-407
MP3 unlock code:
27425047F5J4KSF

دعوت نامه PersianGig هم اگه وقت کردم برات میفرستم .

علی - چیزی که شما میگید قابل اجرا است ولی به یک شکل دیگه . شکل دیگه اینه که علاوه بر پسورد رندمی که در پروژه بود یک پسورد هم با توجه به مشخصات سیستم ( cpu و ram ) ایجاد میشه و کد فعالسازی رو شما با توجه به هردوی آنها به کاربر میدهید . این باعث میشه که اگه از روی cd رایت بشه برای اجرا روی یه کامپیوتر دیگه حتما یه رمز جدید بخواد . ( احتمال اینکه پسورد روی دو کامپیوتر مثل هم باشه خیلی پایین میاد و به راحتی رمز یابی نمیشه.)

مینا - پرسیده که : ((می خواهم یک سری سوال را با گزینه های چهار جوابیش در یک گروپ در یک قسمت صفحه ام داشته باشم ولی می خوام این گروپ یه اسکرول یا مرورگر داشته باشه چون تعداد سوالام زیاده ))

اینکار نیاز به اسکریپت نویسی پیشرفته داره همچنین میتونین از آبجکت html استفاده کنید ( همونطور که میدونید میشه با دستورهای html مخصوصی mmb رو کنترل کرد - بعدا در موردش کامل توضیح میدم) ولی همون اسکریپت پیچیده رو میتونید در مثال زیر ببینید :

ScrollBar

مهرداد - من با اینکه دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم . توصیه میکنم سوالت رو در سایت mmbforums.com و یا mmbstation.com مطرح کنی .

فعلا خدا نگهدار .